Bilgi

BİLGİLENDİRME

2024 YILI SEZONUNDA SİZLERE DAHA İYİ HİZMET VEREBİLMEK ADINA TESİSİMİZDE GENİŞ KAPSAMLI BİR TADİLAT YAPMIŞ BULUNMAKTAYIZ. SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİN HUZURLU, KONFORLU VE DAHA İYİ BİR TATİL GEÇİREBİLMESİ İÇİN EN İYİ DEĞİŞİKLİKLERİ YAPIP GEREKLİ TEDBİRLERİ ALARAK TESİSİMİZİ 2024 YILINA HAZIRLAMAKTAYIZ.

2024 YILINDA YAPTIĞIMIZ DEĞİŞKLERLE SİZLERE DAHA İYİ BİR HİZMET VERMEK VE SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZİ AĞIRLAMAKTAN GURUR DUYARIZ. BİLİNDİĞİ ÜZERE, OTELİMİZ TESETTÜR OTELİ OLMAYAN, ALKOSÜZ, AİLE OTELİ KONSEPTİNE SAHİP TÜRKİYEDEKİ TEK OTELDİR. OTELİMİZ TESETTÜR OTELİ OLMAMAKLA BİRLİKTE, HEM TESETTÜRLÜ AİLELERE HEMDE TESETTÜRLÜ OLMAYAN AİLELERE KAPISINI AÇMIŞ, ALKOLSÜZ HİZMET VEREN TAM BİR AİLE OTELİDİR.

GENELLİKLE TATİLLER ÇOCUKLARIMIZIN KONFORU VE MUTLULUĞUNU GÖZ ÖNÜNE ALARAK PLANLANDIĞI İÇİN ONLARIN MUTLULUĞU BİZLERİDE MUTLU ETMEKTEDİR. TÜM BU DETAYLARI SİZLER İÇİN DÜŞÜNEREK AİLECE BİR ARADA OLABİLİCEĞİNİZ HAVUZ ALANLARINI VE GENEL KULLANIM ALANLARIMIZI SİZ DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ İÇİN DİYAZN ETTİK.

TÜM BU İMKANLARLA BİRLİKTE DAHA EKONOMİK, DAHA KONFORLU VE AYNI ZAMANDA ALKOLSÜZ BİR TATİL FIRSATI İÇİN OTELİMİZ GRAND CORTEZ RESORT & SPA YI TERCİH ETMENİZİ DİLERİZ.

AİLECE GÜZEL VE EKONOMİK BİR TATİL İÇİN ERKEN REZERVASYON FİYATLARIMIZI KAÇIRMAMANIZI TAVSİYE EDER, HEPİNİZE ŞİMDİDEN İYİ TATİLLER DİLERİZ.