Aktivite ve Eğlence
Tesisimizde gündüz saatlerinde havuzda ve plajda animasyon aktivitelerimiz ve gece şovları ile sizlere eğlenceli bir tatil geçirmek için profesyonel animasyon ekibimiz gün boyu hizmetinizdedir. Eğlence / Animasyon ve Spor Aktiviteleri / Mini Club
2 Açık Havuz ( 1 olimpik) 1 kapalı havuz 2 Çocuk Havuzu ( 1 AQUAPARK) 1 Dalga Havuzu AQUAPARK Havuzu

GÜNDÜZ PROGRAMLARI

Sabah jimnastiği, stretching, plaj voleybolu, boccia, step, su jimnastiği, dart, havuz oyunları, su topu, basketbol, aerobic, satranç, günün turnuvası, masa tenisi, bilardo (ücretli), plaj voleybolu, mini futbol, tavla ve kart oyunları, masa oyunları, oyun salonu, tv köşesi

AKŞAM PROGRAMLARI

Türkçe-İngilizce ve Rusça Akşam Anfi Tiyatro’da show’lar, soft animasyon, disco time.

MİNİ CLUP

Türkçe-İngilizce ve Rusça Çocuk Programı, 04-12 yaş çocuklar için 10.00 – 12.00 ve 14.00 – 17.00 saatleri arasında oyun odası, açık oyun alanı, bebek bakıcılığı (rezervasyonlu ve ücretli), çocuk tiyatrosu, çocuk sineması, mini disko.

KARA SPOR AKTİVİTELERİ

2 Adet sert zemin standart ölçülerde Tenis Kortu, mini Basket Sahası, Futbol Halı Sahası, Masa Tenisi, Bilardo(ücretli), Plaj Voleybolu, Fitness Center (12 yaşından küçük çocukların girmesi uygun değildir) ücretsizdir. Tenis Kortlarında-Basket ve Futbol Sahasında Işıklandırma ve Ekipman ücretlidir.

SU SPORLARI (ücretli)

Su kayağı, Jet ski, Banana, Parasailing, Deniz Bisikleti.

Ücretsiz Hizmetler:
Plaj havlusu, şezlong, şemsiye, minder, bebek yatağı, mama sandalyesi

Ücretli Hizmetler:
Çamaşırhane, kuru temizleme, telefon, fotokopi, posta hizmetleri, sağlık hizmetleri, bebek bakıcılığı, bebek arabası, oda servisi, araba kiralama, bilardo, odalarda kiralık kasalar, kuaför, dükkanlar ve alışveriş merkezi.